Kézilabda Diákolimpia® III. korcsoport országos döntő

Kecskemét, 2018. május 31. – június 03.

Hajdú-Bihar megyéből a Balmazújvárosi Református Általános Iskola és Óvoda fiú csapata vett részt az országos döntőn. A csapatokat hosszú út kísérte a végső játékig, mivel meg kellett nyerni a megyei versenyeket, és az országos elődöntőt.

A döntőben izgalmas, küzdelmes versenyeken, a csoportmérkőzések, helyosztók után egy vereség és négy győzelemmel a II. helyet vívták ki iskolánk tanulói! Ezzel az eredménnyel korosztályuk országos legjobbjai közé tartoznak. Érem, serleg és oklevél díjazásban részesültek a gyerekek.

Különdíjak kiosztására is sor került: a legjobb kapus címet Farkas Balázs, csapatunk hálóőre vette át.

Ez a nagyszerű sportteljesítmény az edzőkön és a gyerekeken kívül a szülők érdeme is, hiszen lelkesen szurkoltak, szüntelen biztatták őket.

Csapattagok: Farkas Balázs, Rohács Bence, Vida Gábor, Répási Dominik, Pénzes Dániel, Kecskés Attila, Galambos Benedek, Leiter Nándor, Tréki Tamás, Vrancsik András, Sziklai Nándor, Varga János, Berecz Balázs, Nagy Nándor

Edző: Tréki Tamás

Földesiné Tóth Erika