A magyarországi református általános iskolák és a határon túli magyar általános iskolák 2-8. osztályosainak hirdette meg a vésztői
Kis Bálint Református Általános Iskola a III. Stylus Szépírási versenyt.
A versenyen elért eredményeink:
Helyezés |
Név |
Évfolyam |
Felkészítő |
3. |
Lajter László |
3. |
Juhász Zsuzsanna |
1. |
Fige Zalán |
4. |
Gémné Balla Mária |
3. |
Erdei Zsanett |
6. |
Lőrinczné Cseh Anna |
2. |
Mihalkó Dávid |
8. |
Mihalik Istvánné |
Gratulálunk!
Évfolyam |
Helyezés |
Név |
Iskola |
Felkészítő |
2. |
1. |
Dancs Anita |
Balmazújvárosi Általános Iskola Székhelyintézmény |
Szeifertné Dobi Ilona |
2. |
2. |
Buri Virág |
Balmazújvárosi Általános Iskola Székhelyintézmény |
Szeifertné Dobi Ilona |
2. |
3. |
Bubelényi Nóra |
Balmazújvárosi Református Általános Iskola és Óvoda |
Elekné Vágner Krisztina |
2. |
3. |
Hornyák Hanna |
Balmazújvárosi Általános Iskola Székhelyintézmény |
Szeifertné Dobi Ilona |
3. |
1. |
Lajter László |
Balmazújvárosi Református Általános Iskola és Óvoda |
Juhász Zsuzsanna |
3. |
2. |
Lós Boglárka |
Balmazújvárosi Általános Iskola Székhelyintézmény |
Hegedűs Julianna |
3. |
3. |
Prém Nikolett |
Balmazújvárosi Református Általános Iskola és Óvoda |
Bokorné Leiter Judit |
4. |
1. |
Varga Hanna |
Balmazújvárosi Általános Iskola Kalmár Tagintézmény |
Banáné Tóth Katalin |
4. |
2. |
Fige Zalán |
Balmazújvárosi Református Általános Iskola és Óvoda |
Gémné Balla Mária |
4. |
3. |
Varga Tímea |
Balmazújvárosi Református Általános Iskola és Óvoda |
Lugosiné Gonda Mária |
5. |
1. |
Cseh Dorina |
Balmazújvárosi Református Általános Iskola és Óvoda |
Lőrinczné Cseh Anna |
5. |
2. |
Molnár Kinga |
Balmazújvárosi Általános Iskola Székhelyintézmény |
Kató Lászlóné |
5. |
2. |
Bencze Zsanett |
Balmazújvárosi Általános Iskola Székhelyintézmény |
Kató Lászlóné |
5. |
3. |
Szilágyi Fanni |
Balmazújvárosi Általános Iskola Bocskai Tagintézmény |
Nagy Marianna |
6. |
1. |
Gém Alexandra |
Balmazújvárosi Általános Iskola Bocskai Tagintézmény |
Kovácsné Nagy Róza |
6. |
2. |
Sallai Tibor |
Balmazújvárosi Református Általános Iskola és Óvoda |
Lőrinczné Cseh Anna |
6. |
3. |
Erdei Zsanett |
Balmazújvárosi Református Általános Iskola és Óvoda |
Lőrinczné Cseh Anna |
7-8. |
1. |
Tar Réka |
Balmazújvárosi Általános Iskola Bocskai Tagintézmény |
Kunkli Ferencné |
7-8. |
2. |
Mihalkó Dávid |
Balmazújvárosi Református Általános Iskola és Óvoda |
Mihalik Istvánné |
7-8. |
3. |
Nyiri Dénes |
Balmazújvárosi Református Általános Iskola és Óvoda |
Mihalik Istvánné |
Gratulálunk!
A Református Általános Iskolák Országos Kézilabda Bajnokságán elért eredményeink:
Korcsoport |
Helyezés |
Csapattagok |
Különdíjas |
Edző |
II. kcs. fiú |
2. |
Berecz Balázs Besenyei Ádám Harangi Bence Kun Balázs Nagy Imre Nagy Dávid Nagy Zoltán Zsupos Tibor |
Kun Balázs Gólkirály |
Balogh Balázs |
II. kcs. lány |
1. |
Lukács Loretta Anita Radácsi Lilla Silling Panna Sós Réka Sőregi Noémi Katalin Szabadi Hanna Szabó Ildikó Tar Laura Dorottya Tóth Lara Varga Emma Varga Tímea |
Silling Panna Legjobb játékos |
Hűse Gábor |
IV. kcs. fiú |
2. |
Farkas Balázs Joó Árpád Kapitány Zsolt Kun Dániel Lajter Dávid Leiter Nándor Nyiri Dénes Répási Dominik Silling Péter Tréki Tamás Varga János Vrancsik András |
Farkas Balázs Legjobb kapus |
Tréki Tamás |
IV. kcs. lány |
5. |
Csörgő Debóra Dobi Dorina Drimba Nóra Fenyves Fanni Fótos Dorottya Kunkli Petra Kovács Petra Mihalkó Gerda Pál Petra Ilona Pénzes Janka Sebestyén Lili Tóth Vivien Varga Lili Vrancsik Emma |
|
Haász-Brandt Beáta |
Gratulálunk!
2018. február 10-én a II. korcsoportos lány szertorna csapatunk részt vett a Diákolimpia országos elődöntőjében, ahol
10. helyezést
értek el.
A csapat tagjai:
Abdulmaati Zsanna
Molnár Kitti
Nagy Lizett
Tar Laura Dorottya
Vágányik Vanda
Vécsei Adrienn
Felkészítő: Lugosi Zoltán
Gratulálunk!
Copyright © 2024 Balmazrefi Rights Reserved.